niedziela, 4 paź, 14:00
PGE LTS Legionovia Legionowo
3 2
Credo Płomień Sosnowiec
Niedziela, 4 paź, 14:00
Faza Zasadnicza
Małe punkty:
25 18 23 25 25 23 23 25 15 13
niedziela, 4 paź, 17:00
@Siatkarskie Ligi
BESKID MEDIA MKS Imielin
2 3
SMS PZPS Szczyrk I
Niedziela, 4 paź, 17:00
Faza Zasadnicza
Małe punkty:
25 22 22 25 25 23 20 25 11 15
@Siatkarskie Ligi
sobota, 10 paź, 16:00
@Siatkarskie Ligi
KS BAS Kombinat Budowlany Białystok
3 1
Gedania Politechnika Gdańsk
Sobota, 10 paź, 16:00
Faza Zasadnicza
Małe punkty:
26 24 18 25 25 17 25 23 0 0
@Siatkarskie Ligi
sobota, 10 paź, 17:00
@Siatkarskie Ligi
NTSK PANS Komunalnik Nysa
3 0
PGE LTS Legionovia Legionowo
Sobota, 10 paź, 17:00
Faza Zasadnicza
Małe punkty:
25 19 25 23 25 19 0 0 0 0
@Siatkarskie Ligi
sobota, 10 paź, 18:00
NOWEL LOS Nowy Dwór Mazowiecki
1 3
Enea Klub Siatkarski Piła
Sobota, 10 paź, 18:00
Faza Zasadnicza
Małe punkty:
25 23 22 25 19 25 19 25 0 0
sobota, 10 paź, 18:00
@Siatkarskie Ligi
WTS Solna Wieliczka
3 2
BESKID MEDIA MKS Imielin
Sobota, 10 paź, 18:00
Faza Zasadnicza
Małe punkty:
26 28 22 25 25 21 25 20 15 7
@Siatkarskie Ligi
sobota, 17 paź, 17:00
KSG Warszawa
3 0
Enea Klub Siatkarski Piła
Sobota, 17 paź, 17:00
Faza Zasadnicza
Małe punkty:
29 27 25 15 25 19 0 0 0 0
sobota, 17 paź, 18:00
@Siatkarskie Ligi
KS Marba Sędziszów Małopolski
3 0
NTSK PANS Komunalnik Nysa
Sobota, 17 paź, 18:00
Faza Zasadnicza
Małe punkty:
25 18 25 7 25 18 0 0 0 0
@Siatkarskie Ligi
sobota, 17 paź, 18:00
@Siatkarskie Ligi
KS BAS Kombinat Budowlany Białystok
1 3
NOWEL LOS Nowy Dwór Mazowiecki
Sobota, 17 paź, 18:00
Faza Zasadnicza
Małe punkty:
18 25 22 25 25 21 21 25 0 0
@Siatkarskie Ligi
sobota, 17 paź, 19:00
@Siatkarskie Ligi
PGE LTS Legionovia Legionowo
3 0
BESKID MEDIA MKS Imielin
Sobota, 17 paź, 19:00
Faza Zasadnicza
Małe punkty:
25 18 30 28 25 22 0 0 0 0
@Siatkarskie Ligi
sobota, 24 paź, 17:00
@Siatkarskie Ligi
NTSK PANS Komunalnik Nysa
··· ···
Gedania Politechnika Gdańsk
Sobota, 24 paź, 17:00
Faza Zasadnicza
@Siatkarskie Ligi
sobota, 24 paź, 17:00
@Siatkarskie Ligi
BESKID MEDIA MKS Imielin
··· ···
KS Marba Sędziszów Małopolski
Sobota, 24 paź, 17:00
Faza Zasadnicza
@Siatkarskie Ligi
sobota, 24 paź, 18:00
@Siatkarskie Ligi
WTS Solna Wieliczka
··· ···
PGE LTS Legionovia Legionowo
Sobota, 24 paź, 18:00
Faza Zasadnicza
@Siatkarskie Ligi
środa, 28 paź, 18:00
@Siatkarskie Ligi
SMS PZPS Szczyrk I
··· ···
PGE LTS Legionovia Legionowo
Środa, 28 paź, 18:00
Faza Zasadnicza
@Siatkarskie Ligi
środa, 28 paź, 18:00
@Siatkarskie Ligi
KS Marba Sędziszów Małopolski
··· ···
WTS Solna Wieliczka
Środa, 28 paź, 18:00
Faza Zasadnicza
@Siatkarskie Ligi
środa, 28 paź, 18:00
Gedania Politechnika Gdańsk
··· ···
BESKID MEDIA MKS Imielin
Środa, 28 paź, 18:00
Faza Zasadnicza
środa, 28 paź, 18:00
@Siatkarskie Ligi
NOWEL LOS Nowy Dwór Mazowiecki
··· ···
NTSK PANS Komunalnik Nysa
Środa, 28 paź, 18:00
Faza Zasadnicza
@Siatkarskie Ligi
środa, 28 paź, 18:00
@Siatkarskie Ligi
Enea Klub Siatkarski Piła
··· ···
KS BAS Kombinat Budowlany Białystok
Środa, 28 paź, 18:00
Faza Zasadnicza
@Siatkarskie Ligi
piątek, 30 paź, 18:00
@Siatkarskie Ligi
Enea Klub Siatkarski Piła
··· ···
SMS PZPS Szczyrk I
Piątek, 30 paź, 18:00
Faza Zasadnicza
@Siatkarskie Ligi
sobota, 31 paź, 15:00
KSG Warszawa
··· ···
Credo Płomień Sosnowiec
Sobota, 31 paź, 15:00
Faza Zasadnicza
sobota, 7 listopada
Credo Płomień Sosnowiec
··· ···
Enea Klub Siatkarski Piła
Sobota, 7 listopada
Faza Zasadnicza
sobota, 7 listopada
BESKID MEDIA MKS Imielin
··· ···
NOWEL LOS Nowy Dwór Mazowiecki
Sobota, 7 listopada
Faza Zasadnicza
sobota, 7 listopada
KS Marba Sędziszów Małopolski
··· ···
PGE LTS Legionovia Legionowo
Sobota, 7 listopada
Faza Zasadnicza
sobota, 7 lis, 17:00
@Siatkarskie Ligi
NTSK PANS Komunalnik Nysa
··· ···
KSG Warszawa
Sobota, 7 lis, 17:00
Faza Zasadnicza
@Siatkarskie Ligi
sobota, 7 lis, 18:00
@Siatkarskie Ligi
WTS Solna Wieliczka
··· ···
Gedania Politechnika Gdańsk
Sobota, 7 lis, 18:00
Faza Zasadnicza
@Siatkarskie Ligi
Tauron
 

Ranking przyjmujących

  ZawodniczkaMeczeSetyLiczbapoz%perf%Eff%
1Aleksandra DeptuchAleksandra Deptuch283455,88%14,71%38,24%
2Magdalena SaadMagdalena Saad3116955,07%28,99%46,38%
3Aleksandra WikaAleksandra Wika273554,29%25,71%48,57%
4Zuzanna MichalikZuzanna Michalik4136553,85%29,23%41,54%
5Zofia PinderskaZofia Pinderska284553,33%22,22%48,89%
5Dominika MrożekDominika Mrożek243053,33%13,33%53,33%
7Hanna TylskaHanna Tylska4148452,38%16,67%39,29%
8Nikola JęcekNikola Jęcek3124551,11%24,44%33,33%
9Andżelika GórzyńskaAndżelika Górzyńska4147350,68%19,18%35,62%
10Martyna TerlikowskaMartyna Terlikowska274050,00%25,00%42,50%
10Ewa MachowskaEwa Machowska3104650,00%23,91%32,61%
12Julia KędzierskaJulia Kędzierska31110249,02%13,73%38,24%
13Joanna Waszyńska-BartnikJoanna Waszyńska-Bartnik273246,88%18,75%31,25%
14Agata PlagaAgata Plaga274746,81%19,15%31,91%
15Dominika SowaDominika Sowa4148345,78%14,46%31,33%
16Oliwia UrbanOliwia Urban4148543,53%20,00%29,41%
17Elżbieta PodgórniElżbieta Podgórni482343,48%13,04%21,74%
17Angela MroczekAngela Mroczek4164643,48%32,61%23,91%
19Joanna SikorskaJoanna Sikorska284742,55%14,89%34,04%
20Emilia MalkiewiczEmilia Malkiewicz282642,31%19,23%30,77%
21Daria ŚnieżekDaria Śnieżek4137642,11%26,32%21,05%
22Sandra SzychowskaSandra Szychowska3106741,79%20,90%28,36%
23Rezija Mazure-MagoRezija Mazure-Mago363740,54%24,32%29,73%
24Amelia SenicaAmelia Senica4138240,24%14,63%30,49%
25Pola NowackaPola Nowacka4135540,00%14,55%18,18%
26Kennedy StanfordKennedy Stanford4147639,47%17,11%26,32%
27Michalina MilczyńskaMichalina Milczyńska261838,89%22,22%22,22%
28Julia KlisiakJulia Klisiak4113938,46%7,69%17,95%
29Magdalena PiekarzMagdalena Piekarz4159238,04%21,74%25,00%
30Kinga MichalskaKinga Michalska31212436,29%12,10%29,03%
31Karolina WoźniakKarolina Woźniak288035,00%10,00%18,75%
32Natalia BandurskaNatalia Bandurska283534,29%14,29%5,71%
33Alicja JaryszekAlicja Jaryszek4168834,09%10,23%12,50%
34Zuzanna KicmanZuzanna Kicman3125532,73%9,09%23,64%
35Weronika ZawadzkaWeronika Zawadzka41511631,03%12,93%12,07%
36Eliza Ropela-PuzdrowskaEliza Ropela-Puzdrowska287230,56%11,11%15,28%
37Karolina NaderaKarolina Nadera4136330,16%14,29%22,22%
38Dominika SurlitDominika Surlit4136529,23%15,38%10,77%
39Magdalena PieczkoMagdalena Pieczko4159827,55%7,14%15,31%
40Maja MalczewskaMaja Malczewska263727,03%8,11%5,41%
41Maria MinkiewiczMaria Minkiewicz4129125,27%14,29%10,99%
42Iga SiękaIga Sięka494124,39%14,63%9,76%
43Paulina DudaPaulina Duda263724,32%5,41%8,11%